Zpět na hlavní obsah

Objevte naše SPA a zjistěte, co vše nabízí!

Spa

Vážení hosté, rádi bychom vás chtěli informovat, že na základě vyhlášení restrikcí Vládou ČR dne 8. 10. 2020 je celé naše spa včetně bazénu a fitness uzavřeno od 9. 10. do 3. 11. 2020. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení. 

Nechte se rozmazlovat v našem spa, díky kterému si během pobytu odpočinete a načerpáte novou energii. SPA KINGS COURT vám nabízí relaxační bazén s protiproudem, Jacuzzi, relaxační zónu, parní a finskou saunu a fitness. Nechte se hýčkat našim profesionálním týmem, který Vám pomůže uvolnit se a cítit se jako znovuzrození.

Hosté, kteří si zvolili pokoj typu Executive nebo některé z našich apartmá, mohou SPA využívat bezplatně. Hosté pobývající na pokojích typu Deluxe, mohou využít speciální zvýhodněné ceny 10 EUR na osobu za den.

Cena jednorázového vstupu pro neubytované hosty je 15 EUR na osobu a je časově omezený na dvě hodiny.

Otevírací doba: 12:00–21:00 (Fitness otevřeno 24 hodin denně pro hotelové hosty)

Dětem 0-16 let není do našeho spa vstup povolen po 16:00


tel: +420 226 280 817
e-mail: spa@hotelkingscourt.cz

Masáže & Procedury

Zpříjemněte si den a obdarujte se ošetřením z naší bohaté nabídky masáží a procedur. I vy si zasloužíte být hýčkáni! Náš profesionální tým terapeutů se postará o vaše individuální potřeby. Doporučujeme si vytvořit včasnou rezervaci.

Fitness

Udržujte se ve formě i na dovolené. Naše fitness nabízí veškeré vybavení, posilovací stroje a činky. Pro hotelové hosty otevřeno 24 hodin denně.

Zpět na začátek