Skip to main content

Objevte naše pokoje a apartmá

Hotel KINGS COURT v historickém centru Prahy nabízí 138 pokojů a apartmá, ze kterých si vybere každý cestovatel. Odpočiňte si po náročném objevování Prahy v našich prostorných pokojích nebo využijte některé z našich služeb. K prožití skvělé dovolené potřebujete ničím nerušený spánek. Ráno se vzbudíte plni energie díky našim luxusním postelím, dokonce si můžete vybrat polštář. Vítejte v Hotelu KINGS COURT.

Pokoje

Deluxe Room at Hotel KINGS COURT in Prague

Příjemná relaxace
: Pokoj typu Deluxe

Pokoje typu Deluxe skýtají dokonalé pohodlí díky příjemně barevně laděnému interiéru. Ve světlém, klidném pokoji s výhledem do dvora se můžete začíst do vaší oblíbené knížky. Dopřejte si ničím nerušený spánek v našich pohodlných postelích.

Read more
Deluxe Premium Room at Hotel KINGS COURT in Prague

Nerušený oddech
: Pokoj typu Premium Deluxe

Z pokoje typu Premium Deluxe si vychutnáte výhled do klidného dvora. Po celém dni stráveném objevováním Prahy jistě oceníte pocit pohodlí, který vám nabídnou pokoje nově vybavené luxusním nábytkem.

Read more
Adjacent Deluxe Room at Hotel KINGS COURT in Prague

Rodinná volba
: Propojené pokoje typu Deluxe

Propojené pokoje typu Deluxe představují tu nejlepší volbu pro rodiny či společně cestující páry. Svěží, moderní design pokojů podtrhuje výhled na pulzující pražské ulice. Systém chytrých oken vám zajistí ničím nerušený spánek.

Read more
Executive Room at Hotel KINGS COURT in Prague

Business Class
: Pokoj typu Executive

Cestujete za obchodem, či jen tak pro radost? Moderní pokoj typu Executive vám na cestě zajistí pohodlí a styl. Příjemně vybavený pokoj laděný do jemných barevných tónů s výhledem na náměstí Republiky je to pravé pro váš odpočinek.

Read more

Apartmá

Junior Suite at Hotel KINGS COURT in Prague

Prostorný luxus
: Apartmá typu Junior Suite

Apartmá typu Junior Suite nabízí prostor a pohodlí. Relaxujte ve výjimečném apartmá se salonem, díky kterému si vychutnáte dokonalý zážitek z dovolené.

Read more
Executive Suite at Hotel KINGS COURT in Prague

Přepychový pobyt
: Apartmá typu Executive Suite

Doslova přepychový pobyt si užijete v apartmá typu Executive Suite s odděleným salonem, dvěma koupelnami a balkonem s výhledem na město. Moderní design se snoubí s historickým prostředím krásné Prahy.

Read more
King David Suite at Hotel KINGS COURT in Prague

Královský požitek
: Apartmá King David Suite

Obdivujte krásy Prahy z balkonu apartmá King David Suite. Přímo královský požitek z pobytu vám zajistí i dvě koupelny a oddělený salon.

Read more
Tower Suite at Hotel KINGS COURT in Prague

První třída
: Apartmá Tower Duplex Suite

Dvě poschodí, dva balkony… Apartmá Tower Duplex Suite vás vynese do výšin Prahy stověžaté. Ve spodním patře naleznete ložnici, dvě koupelny a vstup na oba balkony. Horní patro je místem k relaxaci s rozkládací pohovkou.

Read more
Back to top