Zpět na hlavní obsah

Objevte naše pokoje a apartmá

Hotel KINGS COURT v historickém centru Prahy nabízí 138 pokojů a apartmá, ze kterých si vybere každý cestovatel. Odpočiňte si po náročném objevování Prahy v našich prostorných pokojích nebo využijte některé z našich služeb. K prožití skvělé dovolené potřebujete ničím nerušený spánek. Ráno se vzbudíte plni energie díky našim luxusním postelím, dokonce si můžete vybrat polštář. Vítejte v Hotelu KINGS COURT.

Pokoje

Pokoj typu Deluxe Premium
Nerušený oddech

Z pokoje typu Deluxe Premium si vychutnáte výhled do klidného dvora. Po celém dni stráveném objevováním Prahy jistě oceníte pocit pohodlí, který vám nabídnou pokoje nově vybavené luxusním nábytkem.

Více

Propojené pokoje typu Deluxe
Rodinná volba

Propojené pokoje typu Deluxe představují tu nejlepší volbu pro rodiny či společně cestující páry. Svěží, moderní design pokojů podtrhuje výhled na pulzující pražské ulice. Systém chytrých oken vám zajistí ničím nerušený spánek.

Více

Pokoj typu Executive
Business Class

Cestujete za obchodem, či jen tak pro radost? Moderní pokoj typu Executive vám na cestě zajistí pohodlí a styl. Příjemně vybavený pokoj laděný do jemných barevných tónů s výhledem na náměstí Republiky je to pravé pro váš odpočinek.

Více

Apartmá

Apartmá typu Junior Suite
Prostorný luxus

Apartmá typu Junior Suite nabízí prostor a pohodlí. Relaxujte ve výjimečném apartmá se salonem, díky kterému si vychutnáte dokonalý zážitek z dovolené.

Více

Apartmá typu Executive Suite
Přepychový pobyt

Doslova přepychový pobyt si užijete v apartmá typu Executive Suite s odděleným salonem, dvěma koupelnami a balkonem s výhledem na město. Moderní design se snoubí s historickým prostředím krásné Prahy.

Více

Apartmá King David Suite
Královský požitek

Obdivujte krásy Prahy z balkonu apartmá King David Suite. Přímo královský požitek z pobytu vám zajistí i dvě koupelny a oddělený salon.

Více

Apartmá Tower Duplex Suite
První třída

Dvě poschodí, dva balkony… Apartmá Tower Duplex Suite vás vynese do výšin Prahy stověžaté. Ve spodním patře naleznete ložnici, dvě koupelny a vstup na oba balkony. Horní patro je místem k relaxaci s rozkládací pohovkou.

Více
Zpět na začátek