Zpět na hlavní obsah

Zajímavá místa v Praze

Vyjděte z Hotelu KINGS COURT a nechte se okouzlit krásou a historií magické Prahy.

Vybrali jsme pro vás některá místa, o kterých si myslíme, že by je měl vidět každý návštěvník. Pokud by vás zajímala i jiná místa nebo aktivity, neváhejte se obrátit na concierge.

Palladium

Užijte si nákupy v jednom z nejlepších obchodních center v Praze, které se nachází na druhém konci náměstí Republiky. Móda, domácí potřeby, dárkové zboží, navíc restaurace, bary a kavárny… To vše na jedno místě. Pro více informací klikněte zde.

Obecní dům

V jedné z nejkrásnějších pražských secesních budov naleznete koncertní síň, výstavní sál, restauraci a kavárnu. Pro více informací klikněte zde.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí patří k nejkrásnějším náměstím v celé Evropě. Najdete tam klenoty pocházející z několika různých století: Staroměstskou radnici s orlojem, Týnský chrám, barokní kostel sv. Mikuláše, palác Kinských ve stylu rokoka a gotický dům U Kamenného zvonu. Pro více informací klikněte zde.

Pařížská ulice

Pařížská ulice je nákupní třída plná butiků luxusních značek. I pokud vás nakupování nezajímá, přesto ulici navštivte, domy mají krásně zdobené fasády a ulice je lemována stromořadím. Pro více informací klikněte zde.

Národní muzeum

Národní muzeum na Václavském náměstí prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a bylo znovu otevřeno roku 2018. Využijte též nově otevřenou prohlídku kupole. Navštivte stálou expozici nebo některou z probíhajících výstav. Pro více informací klikněte zde.

Židovské muzeum

Židovské muzeum se nachází v židovské čtvrti a zahrnuje sedm různých objektů včetně několika synagog, galerie, a hřbitova. Pro více informací klikněte zde.

Zpět na začátek