Zpět na hlavní obsah

Královská lokalita Hotelu KINGS COURT

 

Z našeho hotelu v centru Prahy dojdete pěšky ke všem hlavním památkám za pár minut. Projděte se k Prašné bráně, Staroměstkému náměstí, židovské čtvrti, Václavskému náměstí nebo ke Karlovu mostu.

DOPRAVA

Letadlem:

Mezinárodní letiště Václava Havla (PRG) se nachází 25 min cesty autem. Náš hotel na vyžádání zajišťuje dopravu limuzínou nebo minivanem.

Rezervovat můžete nejpozději 24 hodin před příjezdem na e-mailu info@hotelkingscourt.cz . Připravte si prosím informace o čísle letu a času příletu.

Ceník: Mercedes E, nebo podobný vůz (max. 4 osoby) 990 CZK/cesta. Premium Mercedes S (max. 4 osoby) 1690 CZK/cesta


Veřejnou dopravou:

Autobus číslo 100 + metro (cca 45 min)

Na letišti nasedněte na autobus číslo 100 a jeďte na konečnou zastávku Zličín. Přesedněte na metro a pokračujte do stanice Náměstí Republiky. Vyjděte východem směrem na náměstí Republiky / Obecní dům.

Autobus číslo 119 + metro (cca 45 min)

Z letiště jeďte autobusem číslo 119 do zastávky Nádraží Veleslavín. Nasedněte na metro a vydejte se do stanice Můstek (zelená linka A). Přestupte na žlutou linku B a jeďte do zastávky Náměstí Republiky. Vyjděte východem směrem na Náměstí Republiky / Obecní dům. Hotel KINGS COURT se nachází vedle budovy Obecního domu.


Vlakem:

Mezinárodní nádraží Praha Hlavní nádraží se nachází 5 minut cesty autem, nebo 10 minut pěšky.


Autem:

GPS souřadnice hotelu: 50°5'17.527"N, 14°25'41.701"E.

Od řeky jeďte po uliciRevoluční. U obchodního domu KOTVA zabočte doprava do ulice Králodvorská. Poté zabočte dvakrát doleva do ulice U Obecního domu. Hotel se nachází na konci ulice po levé straně.

Jak se dostat do hotelu

Hotel KINGS COURT
U Obecního domu 3 
110 00 Prague 
Czech Republic

Zpět na začátek