Hotely v Praze - boutique Hotel Praha – Obecní dům

Jazyk

Poloha

Nejprestižnější poloha přímo v centru Prahy.

Hotel KINGS COURT se nachází v centru Prahy na náměstí Republiky v docházkové vzdálenosti od pěší a nákupní zóny Příkopy, v sousedství Obecního domu. Jedno z největších nákupních a administrativních center v Praze – Palladium, se nachází přímo naproti Hotelu KINGS COURT.

Všechny zajímavé turistické atrakce jako je např. Prašná brána, Staroměstské náměstí, Židovská čtvrť, Václavské náměstí nebo Karlův most jsou vzdáleny od hotelu jen několik minut chůze.

Hotel Kings Court

U Obecního domu 660/3, 110 00

Praha 1-Staré Město,

Czech Republic +420 224 222 888

DOSTUPNOST

Letecky:

Pražské mezinárodní letiště Václava Havla (PRG) je vzdáleno od hotelu cca 25 minut jízdy osobním automobilem. Hotelové taxi nebo minivan lze zajistit na základě předchozí objednávky.

V případě zájmu o rezervaci transferu, prosím kontaktujte recepci hotelu na emailu info@hotelkingscourt.cz minimálně 24 hodin před příjezdem. K rezervaci je nutné znát číslo letu a čas příletu.

Ceník:

Mercedes třídy E nebo podobný typ vozu (max. 4 osoby) 990 CZK/jedna cesta

Premium Mercedes třídy S (max. 4 osoby) 1690 CZK/jedna cesta

Městskou hromadnou dopravou:

Autobus č.119 + metro (cca. 45 min)

Z letiště jeďte linkou číslo 119 směr „Nádraží Veleslavín“. Na konečné stanici přestupte na metro a jeďte na stanici „Můstek“. Zde přestupte na žlutou linku B a jeďte na stanici „Náměstí Republiky“. Použijte výstup z metra směr „Palladium/Náměstí Republiky“.Po výstupu z metra je Hotel KINGS COURT umisten naproti Palladiu, vedle Obecního domu.

Autobus č.100 + metro (cca. 45 min)

Z letiště jeďte linkou číslo 100 směr „Zličín“. Zde vystupte a jeďte metrem linky B (žlutá) na stanici „Náměstí Republiky“. Zde použijte výstup směr „Palladium/Náměstí Republiky".Po výstupu naproti Palladiu, vedle Obecního domu vpravo je umístěn Hotel KINGS COURT.

Vlakem:

Hlavní nádraží pro mezinárodní spoje „Praha Hlavní Nádraží“ se nachází přibližně 5 minut vozem od hotelu a 10 minut pěšky.

Autem:

Hotel GPS: 50°5'17.527"N, 14°25'41.701"E

Od nábřeží přes Štefánikův most pokračujte po ulici Revoluční. Jakmile minete po Vaší pravé straně obchodní dům KOTVA, zahněte doprava do ulice Králodvorská a následně doleva do ulice U Obecního domu. Hotel je situován přímo po levé straně na konci ulice.

Adresa:

Hotel KINGS COURT

U Obecniho domu 3

110 00 Praha 1

Česká republika

Zde si můžete stáhnout FACTSHEET

Hlavní turistické atrakce:

Obecní dům – 10 m

Staroměstské náměstí – 600 m

Hlavní nádraží – 650 m

Václavské náměstí – 700 m

Autobusové nádraží Florenc – 1 km

Národní divadlo – 1,2 km

Karlův most – 1,4 km

Pražský hrad – 1,7 km

Kongresové Centrum Praha (KCP) – 4 km

Letiště Václava Havla (Praha Ruzyně) – 15 km

REZERVACE

Změnit rezervaci

Pro 10% slevu
klikněte zde
PRESTIŽNÍ POLOHA V CENTRU PRAHY
Exekutivní Suite GALA VEČEŘE - Gala večeře