5 * hotely v centru Prahy

Jazyk

REZERVACE

Změnit rezervaci

Pro 10% slevu
klikněte zde
 • Vítejte vHotelu KINGS COURT

  Setkání s moderní i historickou Prahou

  Historická neo-renesanční budova byla se vkusem zrekonstruována z bývalého prestižního sídla Československé obchodní komory na moderní deluxe Hotel Kings Court, který byl otevřen v listopadu 2009.

  Hotel nabízí luxusní ubytování v 138 pokojích, unikátní konferenční prostory, mezi které patří i velkolepý Ballroom Franz Josef, vhodný pro všechny typy firemních akcí, speciálních příležitostí a svateb.

  ADELE Restaurant & Bar nabízí italskou a středomořskou kuchyni. Celoročně je Vám k dispozici vyhřívaná terasa s nádherným výhledem do náměstí Republiky. Majesty Lounge je ideálním místem pro Vaše setkání s přáteli nebo obchodními partnery, nabízející exkluzivní výběr nejlepších koktejlů.

  Pro Vaši relaxaci je tu SPA KINGS COURT, které nabízí útulný bazén s Jacuzzi, saunu, páru, fitness a relaxační kout. Naši profesionální terapeuti Vám ochotně doporučí masáž dle Vašich přání a potřeb.

  V celé budově je hostům k dispozici připojení Wi-Fi zdarma.

 • Polohav centru Prahy

  Hotel KINGS COURT se nachází v centru Prahy na náměstí Republiky v docházkové vzdálenosti od pěší a nákupní zóny Příkopy, v sousedství Obecního domu.

  Jedno z největších nákupních a administrativních center v Praze – Palladium, se nachází přímo naproti Hotelu KINGS COURT.

  Během několika minut se dostanete pěšky ke všem hlavním turistickým místům jako je Prašná brána, Staroměstské náměstí, Židovské město, Václavské náměstí nebo Karlův most.

  PRESTIŽNÍ POLOHA
 • NAŠE PROFESIONÁLNÍ SLUŽBYJSOU ŠITÉ NA MÍRU VAŠIM OSOBNÍM POTŘEBÁM

  Jako jeden z předních hotelů v Praze se Hotel Kings Court pyšní nabídkou služeb té nejvyšší kvality. Nepřetržitě se snažíme porozumět Vašim potřebám, splnit a předčit Vaše očekávání a poskytnout Vám profesionální osobní přístup.

  Přeji Vám příjemný pobyt,

  Lukáš Mach

  Generální ředitel

  OSOBNÍ PŘÍSTUP
 • Unikátní posteleLEHNĚTE SI A TĚŠTE SE Z POŽITKU LUXUSNÍ MATRACE

  Vážení hosté,

  matrace ve vašem pokoji je jedinečná svého druhu.

  Lehněte si a těšte se z požitku luxusní matrace, které společnost CARDO vyvíjí a vyrábí pro naše hosty. Tyto matrace nabízí novou dimenzi opravdu kvalitního spánku.

  Matrace CARDO vynikají jak ze zdravotního hlediska tak v pohodlí, a to díky unikátní kombinaci vyplývající z nejinovativnějšího vývoje ve světě spánku.

  Jsme si plně vědomi důležitosti kvality spánku všech našich hostů, a právě proto byly zvoleny pro vaše pohodlí matrace značky CARDO, které Vám zaručují kvalitní spánek a dokonalý zážitek. Přejeme Vám krásný pobyt a kvalitní zdravý spánek.

  Pohodlné lůžkoviny Mühldorfer jsou určené pro relaxaci a snění. Naplněné ručně sesbíraným peřím, vypraným v přírodní horské vodě z Bavorského lesa neobsahující vápník. To vše pro maximální komfort spánku.

  Výběr surovin a mytí v horské vodě jsou základem unikátního jemného a čistého peří Mühldorfer pro pohodlné přikrývky a polštáře. Ekologicky pěstovaná bavlna je zpracovávána a jemně kultivována pro přikrývky a polštáře.Takto získávají tkaniny neuvěřitelně měkký povrch a ušlechtilý vzhled, které splňují nejvyšší ekologické normy.

  Polštářové menu - speciální polštáře k dispozici ve všech kategoriích pokojů na základě požadavku a dle možností hotelu. V případě zájmu o některý ze speciálních polštářů prosím uveďte Vaši preferenci do kolonky  "Komentář" nebo "Speciální požadavek" při rezervování pokoje na www.hotelkingscourt.cz a my Vám velmi rádi polštář poskytneme během Vašeho pobytu u nás (platí pouze do vyčerpání zásob, dle možností hotelu).

  SLADKÝ SPÁNEK
 • SPAKINGS COURT

  Nechte se hýčkat v jedné z našich relaxačních místností a vyberte si z rozmanité škály masáží poskytovanými našimi profesionálními terapeuty. SPA KINGS COURT nabízí rovněž útulný bazén s protiproudem a Jacuzzi, relaxační zónu, páru a saunu. Nechybí ani 24/7 přístup do plně vybaveného fitness.

  Speciální balíček pro naše hosty:

  Neomezený denní vstup + pantofle + župan – 10 EUR/os.

  Hosté bydlící na Exekutivních pokojích a suitech mají neomezený vstup do SPA zahrnut v ceně pokoje.

  Otevírací doba:

  • Pondělí – Neděle: 10.00 – 22.00

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 226 280 817, nebo zašlete email na spa@hotelkingscourt.cz.

  DOKONALÝ ODPOČINEK
Sun Sun Sun Sun