Pětihvězdičkové hotely v Praze – Luxusní hotel v Praze

Jazyk

Kontakty

Kontaktujte nás. Team hotelu KINGS COURT je Vám k dispozici.

HOTEL KINGS COURT

Adresa: Hotel KINGS COURT
U Obecního domu 3
110 00 Praha 1
Česká republika
Společnost: 
HMG s.r.o.

IČO:

DIČ:

25734008

CZ25734008

Společnost je zapsána v OR vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 65370.

Tel: +420 224 222 888
Fax: +420 224 222 999
Email: info@hotelkingscourt.cz
Web: www.hotelkingscourt.cz
GPS: 50°5’17.527”N,
14°25’41.701”E

Zaměstnanci

Lukáš Mach

General Manager

lukas.mach@hotelkingscourt.cz

*

Mr. Liran Levy

Operations & Financial Auditor

liran.levy@hotelkingdavid.cz


*
Daniel Fryšták

Director of Sales & Marketing

dosm@hotelkingscourt.cz
*

Lucie Černá

Sales & Marketing Manager

sales3@hotelkingscourt.cz
*
Lenka Panickova

Reservation & Revenue Manager

reservation.manager@hotelkingscourt.cz

Reservation department:

+ 420 226 280 820; reservation@hotelkingscourt.cz

available Monday - Friday 9 am - 5 pm local time

Saturday 9 am - 4 pm, Sunday 9 am - 2 pm local time

*    

Zdena Brožová

Housekeeping Manager

housekeeping@hotelkingscourt.cz 

Peter Szabari

Operations Manager

operations@hotelkingscourt.cz

Bianca Oravcová 

Quality Manager

fom@hotelkingscourt.cz

Luboš Švrček

Food & Beverage Manager

fb@hotelkingscourt.cz

Rudolf Nikolai

Šéfkuchař

headchef@hotelkingscourt.cz

Eva Grulichová

Spa Manager

spa.manager@hotelkingscourt.cz

*

Pavel Gajdoš

Hlavní technik

maintenance@hotelkingscourt.cz

*

Hana Vorlová

Accounting Manager

accounting.manager@hotelkingscourt.cz

Úžasná poloha v centru Prahy

Hotel KINGS COURT se nachází v centru Prahy na náměstí Republiky v docházkové vzdálenosti od pěší a nákupní zóny Příkopy, v sousedství Obecního domu.

Jedno z největších nákupních a administrativních center v Praze – Palladium, se nachází přímo naproti Hotelu KINGS COURT.

Zde si můžete stáhnout FACTSHEET

Nápoje
Lokalita

GDS rezervační kódy:

Pegasus WV 76050
Amadeus WV PRGKCH
Galileo WV 99740
Sabre WV 110960
WorldSpan WV PRGKC

REZERVACE

Změnit rezervaci

Pro 10% slevu
klikněte zde
Kontakty Hotel Kings Court
NABÍDKA MASÁŽÍ - Nabídka masáží