Jazyk

Concierge

Vážení hosté,

srdečně Vás vítáme v hlavním městě České republiky, v Praze. Náš hotel leží na začátku Královské cesty, v sousedství Obecního domu, a je výbornou volbou pro Váš pobyt v Praze. Několik minut pěšky od hotelu se nachází Staroměstské náměstí, Židovská čtvrť, Karlův most, Pražský hrad a bezpočet malebných dlážděných uliček Starého města. Kromě bohaté historie a kulturních zážitků nabízí Praha také veškeré výhody moderního živého města, nespočet obchodů včetně butiků předních světových návrhářů.

Ať už navštívíte „Stověžaté město“ kvůli obchodním záležitostem nebo pouze pro potěšení, postaráme se, aby byl Váš pobyt příjemný, nezapomenutelný a nabídl Vám dostatek odpočinku. Neváhejte mě kontaktovat, budete-li mít zájem o zajištění rezervace míst ve specifické restauraci, transferu, doručení květin nebo zajištění vstupenek na kulturní či sportovní akce. Nedokážeme zázraky, ale vynasnažíme se udělat vše proto, aby byla splněna všechna Vaše přání. Samozřejmě je možné, zařídit si vše již z domova, ale proč, když pro mě i mé kolegy bude potěšením, postarat se o vše za Vás. Jsme tu pro Vás. Navštivte stránky Concierge, připravil jsem pro Vás několik doporučení pro návštěvy restaurací, prohlídky města i některé z akcí, které byste neměli při svém pobytu v Praze vynechat.

Těšíme se, že Vás budeme moci přivítat v Hotelu KINGS COURT a pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Bianca Oravcová / Front Office Manager

concierge@hotelkingscourt.cz

PROHLÍDKY PAMÁTEK

Všichni naši hoteloví průvodci mají velmi mnoho zkušeností a jsou držiteli platných licencí. S potěšením Vám představí „Zlaté město Praha“ očima člověka, který ho velmi dobře zná a miluje ho.

Níže můžete nalézt příklady našich nejpopulárnějších tras. Každou z prohlídek samozřejmě rádi přizpůsobíme všem Vašim potřebám a zájmům. Cena závisí na velikosti skupiny a jazyce, ve kterém bude prohlídka provedena. Pro rezervaci a přesnou cenu mě, prosím, neváhejte kontaktovat na concierge@hotelkingscourt.cz.

1.) Vítejte v Praze

Tato projížďka Vám nabízí detailní seznámení s největšími památkami Prahy v průběhu
3- hodinové jízdy. Budete vyzvednuti přímo u hotelu a naskytne se Vám jedinečná příležitost prohlédnout si nejznámější pražské památky jako například Pražský Hrad, Karlův most nebo Staroměstské náměstí.

2.) Prohlídka Pražského Hradu

Jedná se o tříhodinovou procházku. Pražský Hrad je národní kulturní památkou a symbolem více než tisíciletého vývoje Českého státu. Náš průvodce Vás upozorní na všechny důležité historické detaily a jejich roli v české historii.

3.) Procházka Židovskou čtvrtí

Tříhodinová procházka během, které budete mít možnost seznámit se s jedinou židovskou čtvrtí ve Střední Evropě, která přežila holocaust. Návštěva Staronové synagogy nebo Starého Židovského hřbitova pro Vás jistě bude nezapomenutelným zážitkem.

4.) To nejlepší z Prahy

Sedmihodinová projížďka Vám nabízí kompletní přehled všeho, co Praha nabízí a kombinuje prvky ze všech prohlídek, které naleznete výše.

PROHLÍDKY PAMÁTEK

REZERVACE

Změnit rezervaci

Pro 10% slevu
klikněte zde
Concierge