Pětihvězdičkové hotely v Praze – Luxusní hotel v Praze

Jazyk

Kontakty

Kontaktujte nás. Team hotelu KINGS COURT je vám k dispozici:

HOTEL KINGS COURT

Adresa: Hotel KINGS COURT
U Obecního domu 3
110 00 Praha 1
Česká republika
IČO:   
CZ25734008 / HMG s.r.o.
GPS: 50°5’17.527”N, 14°25’41.701”E
Tel: +420 224 222 888
Fax: +420 224 222 999
Email: info@hotelkingscourt.cz
Web: www.hotelkingscourt.cz

Zaměstnanci

Lukáš Mach

General Manager

lukas.mach@hotelkingscourt.cz

Jana Poláková

Director of Sales & Marketing

sales@hotelkingscourt.cz

Daniela Lišková

Event Coordinator

events@hotelkingscourt.cz

Jana Hodinková

Reservation Manager

reservation.manager@hotelkingscourt.cz

     

Zdena Brožová

Housekeeping Manager

housekeeping@hotelkingscourt.cz

    

Pavel Gajdoš

Hlavní technik

maintenance@hotelkingscourt.cz

Elena Lukáčová

Front Office Manager

fom@hotelkingscourt.cz

 

Filip Jána

Concierge

concierge@hotelkingscourt.cz

Luboš Švrček

Food & Beverage Manager

fb@hotelkingscourt.cz

 

Jozef Schmidt

Šéfkuchař

headchef@hotelkingscourt.cz

 

Kateřina Rozsypalová

Spa Manager

spa.manager@hotelkingscourt.cz

Hana Vorlová

Accounting Manager

accounting.manager@hotelkingscourt.cz

Úžasná poloha v centru Prahy

Hotel KINGS COURT se nachází v centru Prahy na náměstí Republiky v docházkové vzdálenosti od pěší a nákupní zóny Příkopy, v sousedství Obecního domu.

Jedno z největších nákupních a administrativních center v Praze – Palladium, se nachází přímo naproti Hotelu KINGS COURT.

Zde si můžete stáhnout FACTSHEET nebo PREZENTACI

Nápoje
Lokalita

GDS rezervační kódy:

Pegasus WV 76050
Amadeus WV PRGKCH
Galileo WV 99740
Sabre WV 110960
WorldSpan WV PRGKC

REZERVACE

Změnit rezervaci

Rezervujte zde a získejte 5% slevu!
Kontakty Hotel Kings Court
NABÍDKA MASÁŽÍ - Nabídka masáží SPA TREATMENT MENU - Spa Treatment Menu